HAKKIMIZDA

ZGK GÖKŞİN KİMYA

1990 yılında Zafer Gökşin tarafından kurulan ZGK Gökşin Kimya Şirketi olarak çeşitli kimyasalların üreticisi ve tedarikçisiyiz. Tesisimizde tekstil kimyasal yardımcıları üretiyor ve ana kimyasallar ile boyar maddeler tedarik ediyoruz. İlk yıllarımızda ürünlerimizi yerel firmalara sağlarken, zaman içinde sektörümüzde lider bir marka haline gelmek için adım adım büyüdük. Şu anda, sektörümüzün öncü markalarından biri olurken aynı zamanda ürün yelpazemiz de geniş bir şekilde sürdürmekteyiz ve ürünlerimizi küresel bir iş ağı içinde tedarik etmekteyiz. 32 yılın deneyimleriyle, yıllar içinde kazandığımız istikrar ve güvenle müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamaktayız.

Firmamız, kurulduğu günden itibaren müşterilerimize en iyi hizmet kalitesini en iyi şekilde sunmak amacıyla kurulmuştur. İş dünyasındaki görünürlüğümüzün etkileyici olduğunu gurur içinde ifade etmekten mutluluk duyuyoruz ve geri bildirimler ve müşteri diyaloglarına göre güvenilir, etik ve sektörde gerçek bir iş insanı olarak tanındığımız gerçeğini söylerken büyük bir rahatlık içindeyiz.

İş modelimiz, çözüm odaklı ve müşteri dostu olmayı, iyi fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler sunmayı, müşterilerimizin siparişlerini baştan sona kadar tüm aşamalarda desteklemeyi ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamayı içermektedir. Tüm bu standartları ve kaliteyi elde etmek ve sürdürmek için harika bir ekibin ve etkili bir ekip çalışmasının ne kadar değerli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, takım arkadaşlarımızı öncelik olarak kabul ediyoruz. Çalışma koşulları, çalışma ortamı ve çalışma yöntemlerine ekstra dikkat gösteriyoruz. Karşılıklı bir süreç olarak, onları seçiyoruz ve onlar da bizi seçiyorlar. Sürekliliğimizin sağlandığından emin olmak için gereken tüm özellikleri üstleniyoruz. Çalışma şeklimiz ve süreci ele alma şeklimizin kimliğimiz olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, sağlıklı bir ortamda çalışan takım arkadaşlarımız, süreç içinde maksimum etkiyi ortaya koyarak aktif ve işlevsel bir çalışma ortamı yaratmaktadır. Bu yaklaşımın hem müşterilerimize hem de takım arkadaşlarımıza olumlu etkilerini açıkça gözlemlemekteyiz.